NÁKUPNÍ INFORMACE

Zboží máme v různých skladech po celé Evropě, proto expedujeme následující pracovní den. Vaše zboží vyexpedujeme zboží do 7 pracovních dnů. Na každém kartě produktu můžete vidět předběžný termín dodání, prosím zkontrolujte si ho, u některých produktů je delší doba dodání. V průběhu vás budeme informovat ohledně expedice zásilky. bychom vás mohli informovat o zásilce, nezapomeňte nám uvést kontakt na vás. Tedy e-mail či telefonní číslo.

Pokud vaše objednávka ještě nebyla předána na expediční oddělení (vytištěna faktura a připravena k zabalení), je možné ještě objednávku změnit, popřípadě zrušit. Nejrychlejší způsob je zavolat na zákaznické oddělení +420 703 669 443.

Ano, objednané zboží lze vyzvednout na našem výdejním místě v Vojkovice 58, 362 73 Vojkovice nad Ohří.

Pravděpodobně bylo některé zboží vyprodané nebo z nějakého důvodu jsme ho neměli skladem. Informaci o vyprodání nebo zpoždění zboží je uvedena na faktuře. Zároveň, pokud u nás máte uvedený e-mail, tak zasíláme informaci o stavu zásilky. V případě, že je zboží zpožděné, zaslali jsme vám část objednávky a druhou část vám zašleme na naše náklady hned, jak zboží obdržíme na sklad. Pokud jste informaci o vyprodání, či zpoždění neobdrželi, tak kontaktujte zákaznické oddělení na tel. čísle +420 703 669 443 nebo napište e-mail na info@nakupted.cz a operátoři vám podají přesné informace.

V takovém případě nám rozbité zboží zašlete k reklamaci a my vám poškozené zboží nahradíme. Jak postupovat při reklamaci zboží naleznete zde.

PLATEBNÍ INFORMACE

Na našem webu najdete bezpečné online platební metody. Můžete zaplatit přes bankovní účet nebo online platební kartou. Na dobírku nelze objednat z důvodu nepřevzetí zboží zákazníkem.

Jakmile zboží přijde do našeho centrálního skladu, zkontrolujeme stav zboží, jakmile tak dočiníme, do 24h odešleme peníze nazpět.

Dopravné je za 79 Kč a při objednávce nad 500Kč máte dopravu od nás zdarma!